• Činnosť ŠKD v školskom roku 2022 /2023

• Vitajte po prázdninách v klube, niektoré veci sú nemenné

1.odd. Jana Beňová              2.A + 3 A

2.odd. Katka Zorvanová        1 .A + 2.A

3.odd. Hela Putyrová      4.A + 5.A,B

Som Drieňovča a správam sa takto:

1. Po príchode do ŠKD odkladám svoje veci na určené miesto, kľúče vkladám do  tašky. K vybaveniu klubu sa správam šetrne. Dodržiavam hygienické návyky, nosím na chodbách a do wc rúško, umývam si ruky.

2. V priestoroch školy sa pohybujem bezpečne, pomaly a po schodoch  chodím vpravo.

3. Ak sa stane niečo nečakané, zraním sa, alebo mi nie je dobre idem za pani vychovávateľkou.

4. Ak odchádzam z triedy oznámim dôvod pani vychovávateľke.

5. Televízor, rádio a žalúzie obsluhuje dospelá osoba. S ostrými predmetmi s nožnicami narábam  opatrne.

6. Pri odchode domov sa pozdravím s pani vychovávateľkou . Cestou domov sa  nezdržujem a vyhýbam sa rozhovorom s cudzími ľuďmi.

Komu lepšie ako nám, keď sa v klube denne hrám.

Netúlaj sa žiačka , žiačik, radšej navštív DRIEŇOVÁČIK!

September: Zapísali sme deti do troch oddelení.  Jana Beňová,   Katka Zorvanová  a Hela Putyrová sa na vás už tešia, ako sa spolu naučíte pravidlá Školského klubu a prvákom pomôžeme zorientovať sa v budove.   Oboznámime sa s pravidlami, s hygienickými predpismi a návykmi.

V triedach máme germicídne žiariče.👌

Ďakujeme rodičom za ich zodpovedný prístup.

Po príchode rodiča pre dieťa, vychovávateľka pošle službukonajúceho žiaka s prvákom do šatne. Tam počká kým sa obuje a oblečie a odovzdá ho rodičovi.❤️👍