• Činnosť ŠKD v školskom klube 2023/2024

• Vitajte po prázdninách v klube, niektoré veci sú nemenné

1.oddelenie    Janka Beňová              1.A + 4 A

2.oddelenie    Katka Zorvanová        2 .A + 4.A

3.oddelenie     Lucka Kováčiková     3.A + 4.A+5.A

Som Drieňovča a správam sa takto:

1. Po príchode do ŠKD odkladám svoje veci na určené miesto, kľúče vkladám do  tašky. K vybaveniu klubu sa správam šetrne. Dodržiavam hygienické návyky, umývam si ruky.

2. V priestoroch školy sa pohybujem bezpečne, pomaly a po schodoch  chodím vpravo.

3. Ak sa stane niečo nečakané, zraním sa, alebo mi nie je dobre idem za pani vychovávateľkou.

4. Ak odchádzam z triedy oznámim dôvod pani vychovávateľke.

5. Televízor, rádio a žalúzie obsluhuje dospelá osoba. S ostrými predmetmi s nožnicami narábam  opatrne.

6. Pri odchode domov sa pozdravím s pani vychovávateľkou . Cestou domov sa  nezdržujem a vyhýbam sa rozhovorom s cudzími ľuďmi.

Komu lepšie ako nám, keď sa v klube denne hrám.

Netúlaj sa žiačka , žiačik, radšej navštív DRIEŇOVÁČIK!

Zapísali sme deti do troch oddelení.  Janka Beňová,  Katka Zorvanová  a Lucka Kováčiková sa na vás už tešia.   Oboznámime sa s pravidlami, s hygienickými predpismi a návykmi.

V triedach máme germicídne žiariče.👌

• Po príchode rodiča pre dieťa, pani vychovávateľka pošle staršieho žiaka s prvákom do šatne. Tam počká, kým sa obuje a oblečie a odovzdá ho rodičovi.❤️👍

Ďakujeme rodičom za ich zodpovedný prístup.