• MDD

• 1.6. je pripravené športovo - zábavné dopoludnie pre žiakov 1. - 9. ročníka. Pripravte sa na aktivity v priestoroch školských ihrísk v čase od 7:45 - 13:00. Oblečte sa športovo a príďte dobre naladení.

• Hravý Kammerhof

• 5.A pátrala po tajomstvách Komorského dvora. Zišli sa vedomosti takmer z každého predmetu, aby sme vyriešili záhady plánu. Darilo sa nám výborne. Čo sme nevedeli, sme vypátrali a niečo sme nechali aj budúcim návštevníkom. Dostali sme pozvánku aj do Starého a Nového zámku, tak sa tešíme na ďalšie pátračky.

• Snová krajina v GaJK

• Žiaci 5.A navštívili výstavu Snová krajina v GaJK a zapojili sa aktívne do vnímania rôznych pohľadov na prírodu a transformovaním videného do maľovaného. Ďakujeme za krásnu aktivitu množstvo nových informácií a intenzícny výtvarný zážitok.

• Oznam: Riaditeľské voľno pre 6. až 9.ročník

• Riaditeľ ZŠ J. Kollára oznamuje, že v súlade so zákonom č.245/2008 Z.z. udeľuje dňa 18.5.2022 (streda) jeden deň riaditeľského voľna žiakom 6. - 9.ročníka z dôvodu Testovania 5-2022. Prvý stupeň sa učí podľa platného rozvrhu. Všetci žiaci 6.-9.ročníkov sa môžu prísť naobedovať do školskej jedálne v čase od 12:00. V opačnom prípade je potrebné sa z obeda odhlásiť.

Mgr. Ján Kružlic

• Vyhodnotenie čitateľskej aktivity

• Aj v tomto školskom roku sme hľadali šikovných čitateľov, ktorí si popri učení radi prečítajú  dobrú knihu. Kniha je ich priateľom na všedný i sviatočný deň. K tohtoročným naj čitateľom patrili: Ninka Jaschová, Gregor Jausch a Katka Vandáková. Blahoželáme!

• OK vo florbale

• Včera sa konalo OK vo florbale. Naše dievčatá obsadili 1.miesto a chlapci skončili na 3.mieste. Blahoželáme a dievčatám držíme palce v krajskom kole.

• OK matematickej olympiády

• V okresnom kole matematickej olympiády sme boli úspešní. A. Švec 3.miesto Z5, L. Kružlicová 3.miesto, S. Červenáková 6.miesto, J. Sedlár 6.miesto, S. Krajčíková 8.miesto v kategórii Z6 (všetko úspešní riešitelia) a M. Porubský 1.miesto ako jediný úspešný v okrese v kategórii Z8. Všetkým blahoželáme!